Meer titels ter overweging

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Met de aankoop van het Kobo VIP-lidmaatschap krijg je 10% korting en verdien je 2X zoveel Kobo Super Points op bepaalde artikelen.

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
See your RECOMMENDATIONS
Beoordelingen en recensies (21 137 sterrenbeoordelingen
21 recensies
)

Totale beoordeling

4.4 van de 5
137
5 Sterren 4 Sterren 3 Sterren 2 Sterren 1 Sterren
75 50 9 0 3

Geef je mening

Je hebt je recensie voor dit artikel al gedeeld. Bedankt!

We zijn je inzending aan het beoordelen. Bedankt!

Voltooi je recensie

Alle recensies

  • 1 persoon vond deze recensie nuttig

    1 personen vonden deze recensie nuttig

    1 van de 1 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    Great book...

    Weldone Jeff...great book again....I read seventh Angel already...both of them are classics....weldone man...
  • 1 persoon vond deze recensie nuttig

    1 personen vonden deze recensie nuttig

    1 van de 1 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    Sea of shadows

    This should be on the top of your books to read list. A hard to put down action novel with excellent modern sea warfare action.
  • 0 persoon vond deze recensie nuttig

    0 personen vonden deze recensie nuttig

    0 van de 0 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    A ripping good yarn !

    This was a fantastic read, well researched, and excellently well paced. A book that would make a tremendous film, I hope there is to be a sequel !! So ... basically ... 4 subs are on a mission to supply arms to a nation in contravention of NATO regulations. A naval 'catch me if you can' ensues in this fast paced thriller, where the tactics, technology and determination of all players to win take centre stage. A fabulous read, I enjoyed every word !!
  • 0 persoon vond deze recensie nuttig

    0 personen vonden deze recensie nuttig

    0 van de 0 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    Enjoyable military, techy, thriller

    The title/cover left me thinking it might be a bit ‘boys own’ but I thoroughly enjoyed it
  • 0 persoon vond deze recensie nuttig

    0 personen vonden deze recensie nuttig

    0 van de 0 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    Sea of shadows.

    I will look for more of your books as l really enjoyed reading sea of shadows l could not put it down
137

Je kunt dit artikel lezen met één van de volgende Kobo-apps en apparaten:

  • DESKTOP
  • eREADERS
  • TABLETS
  • IOS
  • ANDROID
  • WINDOWS