Skip to main content

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
artikelenartikel

Aanbevolen voor jou

Loading...
Alle aanbiedingen
Exclusief bij Kobo
Alle aanbiedingen
Exclusief bij Kobo
Alle aanbiedingen
Exclusief bij Kobo

Daily Deal

Why Innovation Fails

De 7 sleutels tot succes

door Joachim De Vos ...
Om succesvol te blijven is het belangrijk dat organisaties bestand zijn tegen de steeds snellere veranderingen en ze die veranderingen liefst ook een stap voor blijven. Het is cruciaal op een juiste manier naar de toekomst te kijken, onzekerheid te omarmen, kansen te benutten en bedreigingen tijdig te herkennen.Why innovation fails leert je niet alleen in de toekomst te kijken, het toont ook de meest gemaakte fouten en veelvoorkomende valkuilen in een innovatieproces. Bove...
Meer lezen

€ 18,99 € 9,50

Actueel

De mens is een plofkip

Hoe de voedingsindustrie ons ziek maakt

Echt voedsel met herkenbare ingrediënten heeft de afgelopen decennia grotendeels plaatsgemaakt voor zwaar bewerkt fabrieksvoer zonder enige voedingswaarde, dat zo aangenaam is van structuur en smaak dat we er geen genoeg van krijgen. Via uitgekiende receptuur, slimme marketing en agressieve reclame mest de voedingsindustrie ons vet als plofkippen, met ziekte en hoge maatschappelijke kosten tot gevolg. De fabrikanten zeggen dat wij zelf verantwoordelijk zijn voor ons gedrag. Maar is dat wel...
Meer lezen

€ 9,99

Leestip

Lied van de profeet

door Paul Lynch ...
Op een donkere, regenachtige avond in Dublin wordt er aangeklopt bij Eilish Stack, wetenschapper en moeder van vier kinderen. Twee agenten van de nieuwe Ierse geheime dienst willen haar echtgenoot spreken, vicevoorzitter van de Onderwijsvakbond. Ierland valt uiteen. Het land is in de greep van een overheid die afstevent op tirannie. Als Eilish’ echtgenoot wordt opgepakt, ziet ze zich gevangen in een ijzingwekkende, instortende maatschappij en wordt ze belaagd door onvoorspelbare krachten w...
Meer lezen

€ 13,99

Nu te reserveren

Stormgloed

door Karen Swan ...
Serie Boek 3 - Het wilde eiland
In Stormgloed, het derde deel in de Wilde eiland-serie van Karen Swan, is Flora vastbesloten de gebeurtenissen op St Kilda voorgoed achter zich te laten. Voor fans van Lucinda Riley en Delia Owens.De prachtige roman Stormgloed, het derde deel in de Wilde eiland-serie van bestsellerauteur Karen Swan, speelt zich af op St Kilda, 1930. Flora MacQueen droomt van een groots en meeslepend leven, weg van het kleine eiland waar ze opgroeit. Haar verloving met avonturier e...
Meer lezen

€ 11,99