Meer titels ter overweging

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
artikelenartikel
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Beoordelingen en boekrecensies (4 5 sterbeoordelingen
4 beoordelingen
)

Totale beoordeling

4,2 van de 5
5
5 ster 4 ster 3 ster 2 ster 1 Star
4 0 0 0 1

Geef je mening

Je hebt je recensie voor dit artikel al gedeeld. Bedankt!

We zijn je inzending aan het beoordelen. Bedankt!

Voltooi je recensie

Alle boekrecensies

  • 26 persoon vond deze recensie nuttig

    26 personen vonden deze recensie nuttig

    26 van de 26 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    Een romantisch avonturenverhaal

    Een moderne versie van een Alistair MacLean; avontuur, romantiek en dan ook nog een hoofdrol voor een pittige vrouw. Aanrader voor liefhebbers van Nazi Megastructures, The hunt for Hitler en andere complottheoriën. Het verhaal zou zomaar waar kunnen zijn, de toekomst zal het leren...
  • 23 persoon vond deze recensie nuttig

    23 personen vonden deze recensie nuttig

    23 van de 23 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    Verrassende thriller

    CIA-agente Lasha Heyes en MI-5 agent Mike Owen raken verstrikt in een complot van ex-nazi’s, die een verstopte goudschat willen gebruiken om Operation Pandora te financieren. Kunnen de twee agenten, terwijl zich een romance tussen hen ontwikkelt, het Wunderwaffe op tijd ontmantelen waarmee Der Leiter een nieuw Rijk wil stichten? Het antwoord op die vraag blijft tot het laatst geheim. De stijl doet denken aan de avonturenromans van Cussler en Ludlum; het onderscheidende zit hem in de Science Fiction elementen die in het verhaal zijn verweven en de tijdslijn die doorloopt in de nabije toekomst.
  • 12 persoon vond deze recensie nuttig

    12 personen vonden deze recensie nuttig

    12 van de 12 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    THRILLER!

    Als je fan bent van programma’s als Geografic’s Nazi megastructures, wunderwaffe, etc (ik), dan is dit boek smullen.
  • 12 persoon vond deze recensie nuttig

    12 personen vonden deze recensie nuttig

    12 van de 12 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Bedankt voor je feedback!

    WOII gecombineerd met fantasy en SF

    Bijzonder: een geloofwaardig WOII verhaal dat doorloopt naar de nabije toekomst en gemixed wordt met SF
5

Je kunt dit artikel lezen met één van de volgende Kobo-apps en apparaten:

  • DESKTOP
  • eREADERS
  • TABLETS
  • IOS
  • ANDROID
  • WINDOWS