Meer titels ter overweging

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Met de aankoop van het Kobo VIP-lidmaatschap krijg je 10% korting en verdien je 2X zoveel Kobo Super Points op bepaalde artikelen.

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen

Beoordelingen en recensies

Totale beoordeling

5.0 van de 5
2
5 Sterren 4 Sterren 3 Sterren 2 Sterren 1 Sterren
2 0 0 0 0

Geef je mening

Je hebt je recensie voor dit artikel al gedeeld. Bedankt!

We zijn je inzending aan het beoordelen. Bedankt!

Voltooi je recensie

Alle recensies

  • 5 person found this review helpful

    5 personen vonden deze recensie nuttig

    5 van de 5 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Thanks for your feedback!

    Een romantisch avonturenverhaal

    Een moderne versie van een Alistair MacLean; avontuur, romantiek en dan ook nog een hoofdrol voor een pittige vrouw. Aanrader voor liefhebbers van Nazi Megastructures, The hunt for Hitler en andere complottheoriën. Het verhaal zou zomaar waar kunnen zijn, de toekomst zal het leren...
  • 3 person found this review helpful

    3 personen vonden deze recensie nuttig

    3 van de 3 mensen vond(en) deze recensie nuttig

    Thanks for your feedback!

    Verrassende thriller

    CIA-agente Lasha Heyes en MI-5 agent Mike Owen raken verstrikt in een complot van ex-nazi’s, die een verstopte goudschat willen gebruiken om Operation Pandora te financieren. Kunnen de twee agenten, terwijl zich een romance tussen hen ontwikkelt, het Wunderwaffe op tijd ontmantelen waarmee Der Leiter een nieuw Rijk wil stichten? Het antwoord op die vraag blijft tot het laatst geheim. De stijl doet denken aan de avonturenromans van Cussler en Ludlum; het onderscheidende zit hem in de Science Fiction elementen die in het verhaal zijn verweven en de tijdslijn die doorloopt in de nabije toekomst.
2

Je kunt dit artikel lezen met één van de volgende Kobo-apps en apparaten:

  • DESKTOP
  • eREADERS
  • TABLETS
  • IOS
  • ANDROID
  • WINDOWS