Skip to main content

Aanbevolen voor jou

Loading...

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
artikelenartikel
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Exclusief bij Kobo
Exclusief bij Kobo
Bekijk je persoonlijke aanbevelingen
Exclusief bij Kobo
  • Zomerster

    Van de auteur van de bestseller Ik wil jou(w) baby!

    door Wendy Louise ...
    Boek 1 - Seizoenenserie
    Volg een groep jonge mensen, tijdens het avontuur van hun leven. Op Mallorca verzorgen zij de animación voor de hotelketen Happymoon Hotels. Een verhaal boordevol liefde, vriendschap, verraad en romantiek.Mandy Blokdijk ziet al haar dromen in duigen vallen.Nadat ze haar toelatingsauditie voor de Academie voor Kleinkunst verknalt, breekt ze met haar jeugdliefde. Ze heeft geen idee wat ze nu met ... Meer lezen

    € 4,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Wintermaan

    door Wendy Louise ...
    Boek 2 - Seizoenenserie
    De Happymoon animadores zijn terug! Dit keer volg je hun belevenissen op het Canarische eiland, Lanzarote.Marlou Hennes vertrekt naar het Canarische eiland, Lanzarote. Samen met haar teamgenoten, Moises en Tess, werkt zij hier een winter lang als animadora. In Club Carmena leert Marlou Dani kennen. Ze valt halsoverkop voor de lekkere Lanzaroteño. Houdt hun liefde stand of vormt zijn werk als dj ... Meer lezen

    € 4,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Lentezon

    door Wendy Louise ...
    Boek 3 - Seizoenenserie
    Al je favoriete Happymoon animadores komen nog een keer samen in BarcoBeach Club. Voor de spannendste en meest sexy zomer van hun leven. De shows zijn groter, de liefdes intenser en de intriges valser.Na een rustige winter, maakt Rafael de ranch klaar voor de zomer en bereidt Mandy zich voor op een nieuw seizoen vol vakantievierders. Ze verheugt zich op het nieuwe team collega-animadores en vreest ... Meer lezen

    € 4,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Seizoenenserie Box

    door Wendy Louise ...
    Boek 4 - Seizoenenserie
    Volg een groep jonge mensen, tijdens het avontuur van hun leven. Op de Spaanse eilanden verzorgen zij de animación voor de hotelketen Happymoon Hotels. Verhalen boordevol liefde, vriendschap, verraad en romantiek.In deze box vind je alle delen van Wendy Louise's Seizoenenserie. Pak je koffer en vlieg mee naar Mallorca en Lanzarote.Deel 1: ZomersterMandy Blokdijk ziet al haar dromen in duigen ... Meer lezen

    € 12,50

Mensen die dit hebben gelezen, genoten ook van

  • Ik wil jou(w) baby!

    door Wendy Louise ...
    DE INDRUKWEKKENDE BESTSELLER'Ik wil jou(w) baby! is een liefdesverhaal zo intens dat er na het lezen geruime tijd behoefte is aan complete stilte' - Passie voor BoekenEen feelgood roman, waarin tranen worden afgewisseld met hilarische lachbuien. Liefde, vriendschap, drama, seks en een kinderwens komen aan bod in deze pageturner.Setting: Mallorca en Amsterdam.Sara Visser leeft haar droom.Ze ru... ... Meer lezen

    € 4,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Plankenkoorts

    door Tamara Haagmans ...
    Plankenkoorts is de nieuwe heerlijke feelgoodroman van Tamara Haagmans, bekend van De mooiste dag van je leven. Voor de liefhebbers van Lisette Jonkman en Jackie van Laren.Mara werkt bij het familiebedrijf van haar opa en oma: een winkel met tweedehands boeken, bladmuziek en theaterstukken. Op een dag komen er ineens tientallen mensen achter elkaar de winkel binnen. Ze halen alles overhoop en ... Meer lezen

    € 9,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Het staat in de sterren

    door Marijke Vos ...
    De novelle Het staat in de sterren van Marijke Vos is de spin-off die verdergaat waar Van Chanel naar flanel eindigde.Het staat in de sterren is een aanstekelijke feelgoodroman over de rebelse Miranda, die haar zus Jennifer naar Canada volgt. Deze los te lezen novelle is een spin-off die verdergaat waar Van Chanel naar flanel eindigde.Miranda kan alleen maar toekijken wanneer Jennifer naar Rainbow ... Meer lezen

    € 5,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Ik pleit voor jou!

    door Marijke Vos ...
    Sprankelende Nederlandse feelgood, bekroond met vijf hartjes op Chicklit!De jonge, ambitieuze advocate Janna heeft er alles voor over om die felbegeerde promotie binnen te slepen, maar een uit de hand gelopen vrijdagmiddagborrel gooit roet in het eten. Ze zet zichzelf voor schut, verliest Zeer Belangrijke Documenten van haar aankomende zaak en deponeert tot overmaat van ramp haar maaginhoud over ... Meer lezen

    € 4,99 € 3,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Onverbeterlijk

    door Lisette Jonkman ...
    Onverbeterlijk is een heerlijk feelgoodverhaal van Lisette Jonkman, bekend van de Verkikkerd- en Onbreekbaar-serie. Perfect quarantaineleesvoer! De laatste plek waar journaliste Bente in quarantaine wil zitten, is op de boerderij van de onverbeterlijk onbeleefde schrijver die ze net heeft geïnterviewd. Als Bente na het verschrikkelijke gesprek weer op het station staat, klaar om naar huis te gaan, ... Meer lezen

    € 3,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Thuis in het Duincafé

    Als Zoë het Duincafé binnestapt, weet ze nog niet dat dat haar leven voorgoed zal veranderen

    door Debbie Johnson ...
    Vertaald door Hanneke van Soest ...
    Boek 3 - Duincafé
    Voor de lezers van Charlotte de Monchy, Sophie Kinsella en Marian KeyesAls Zoe’s beste vriendin Kate aan borstkanker overlijdt, staat Zoe’s leven plotseling volkomen op zijn kop. Ze ontdekt dat ze de voogdij over Kates zestienjarige dochter Martha heeft gekregen, en moet opeens veranderen van de maffe buurvrouw die nog geen plant in leven kan houden in een volwassen vrouw met verantwoordelijkheden ... Meer lezen

    € 10,99

  • Een kopje geluk

    door Marloes Berghege ...
    Boek 3 - De koffiesalon
    Een kopje geluk is het derde en laatste deel van de feelgoodserie De koffiesalon van Marloes Berghege. Perfect leesvoer voor de lezers van Lisette Jonkman en Marijke Vos. Hannekes leven is er nog niet al te veel op vooruitgegaan. Ze werkt nog altijd in koffiesalon Boon waar de sfeer tussen haar en Sil ligt sinds het ongeluk van Muis ver onder het vriespunt, ze is doodsbang dat ze haar relatie met ... Meer lezen

    € 3,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Een dubbele shot liefde

    door Marloes Berghege ...
    Boek 2 - De koffiesalon
    Een dubbele shot liefde is deel twee van de feelgoodserie De koffiesalon van Marloes Berghege. Perfect leesvoer voor de lezers van Lisette Jonkman en Susan Muskee. Hanneke heeft net haar draai gevonden in koffiesalon Boon als een hele berg drama zich aandient. Naast ristretto’s, flat whites, latte macchiato’s en heel wat soorten melk, krijgt ze nu ook in hoog tempo verschillende mannen op zich ... Meer lezen

    € 3,99 of Gratis met Kobo Plus