Skip to main content

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
artikelenartikel

Aanbevolen voor jou

Loading...
Alle aanbiedingen
Exclusief bij Kobo
Exclusief bij Kobo
Alle aanbiedingen
Exclusief bij Kobo
  • Stemmen in het duister

    door Nicci French ...
    Vertaald door Lidwien Biekmann, Koos Mebius ...
    Serie Boek 2 - Rechercheur Maud O'Connor
    Deel twee en een nieuwe zaak in de Maud O'Connor reeks. Wat is waar en wie kun je vertrouwen? Een echte pageturner; beklemmend, vol onderhuidse spanning en met een verrassende plottwist.‘Weer een Nicci French die je in één keer uitleest.’ – Trouw‘Nancy is een protagonist waarnaar je hart snel uitgaat.’ – Telegraaf‘Stemmen in het duister maakt nieuwsgierig en bovendien wordt de vaak scheve man ... Meer lezen

    € 14,99

  • Heeft iemand Charlotte Salter gezien?

    door Nicci French ...
    Vertaald door Ireen Niessen ...
    Serie Boek 1 - Rechercheur Maud O'Connor
    Heeft iemand Charlotte Salter gezien? is deel 1 in de Rechercheur Maud O'Connor serie. Een intelligent psychologische thriller waarin oude en nieuwe politiezaken verstrengeld raken.Charlotte Salter is verdwenen. Op het grote feest voor de verjaardag van haar man, Alec, komt ze niet opdagen. Alec blijft onverstoorbaar, maar hun dochter Etty raakt er naarmate de avond vordert steeds sterker van ... Meer lezen

    € 14,99 € 6,00 of Gratis met Kobo Plus

Mensen die dit hebben gelezen, genoten ook van

  • Illusie

    Serie Boek 3 - Mina Dabiri & Vincent Walder
    Het is december in Stockholm en de Zweedse minister van Justitie wordt bedreigd. Tegelijkertijd wordt er een stapel menselijke botten gevonden in de metro van Stockholm. Het skelet blijkt afkomstig te zijn van een hooggeplaatste financier. Het team van politie-inspecteur Mina Dabiri wordt nog steeds gekweld door het traumatische incident van afgelopen zomer - dat eindigde in de dood van een ... Meer lezen

    € 12,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Na die nacht

    Haar leven zal nooit meer hetzelfde zijn...

    door Karin Slaughter ...
    Vertaald door Ineke Lenting ...
    Na die nacht is de nummer 1-bestseller van bestsellerauteur Karin Slaughter, met Will Trent in de hoofdrol.Vijftien jaar geleden werd Sara Lintons leven volledig op zijn kop gezet toen een avondje uit in een gewelddadige aanval eindigde, die haar wereld uiteen deed spatten. Inmiddels is ze erin geslaagd haar leven weer op te bouwen. Ze is een succesvol arts, verloofd met Will Trent – van wie ze ... Meer lezen

    € 6,99

  • Dodelijke wraak

    Wraak kan heel zoet zijn

    door Robert Bryndza ...
    Vertaald door Willeke Lempens ...
    Serie Boek 8 - Erika Foster
    ‘Bryndza leest altijd als een trein.’ VN Detective & ThrillergidsWanneer rechercheur Erika Foster een politicus naakt, vastgebonden en dood in zijn bed aantreft, sturen de leidinggevenden van de Metropolitan Police aan op een natuurlijke dood. Zaak gesloten. Totdat er een beroemde casting director en een stervoetballer vermoord worden aangetroffen, vastgebonden met dezelfde soort knopen.Terwijl ... Meer lezen

    € 12,99

  • Waarom we logen

    Een reden om te liegen... is een reden om te doden

    door Karin Slaughter ...
    Vertaald door Ineke Lenting ...
    De Queen of Crime is terug! Waarom we logen van Karin Slaughter is een zinderende en ingenieuze topthriller met Will Trent en Sara Linton in de hoofdrol.Diep verscholen in de Appalachen ligt de McAlpine Family Lodge, waar special agent Will Trent en patholoog-anatoom Sara Linton hun huwelijks reis doorbrengen. Het resort is een afgelegen paradijs op aarde, ware het niet dat iedereen in de familie ... Meer lezen

    € 14,99

  • Eén raam, geen sleutel

    Tweede kerstdag 2020. Carl Mørck zit met handboeien om op de achterbank van een politieauto onderweg naar Vestre Fængsel. Na vijftien jaar heeft een gewelddadige spijkerpistoolzaak hem ingehaald en aanklachten wegens drugssmokkel en moord dreigen zijn leven en carrière te verwoesten.Zijn collega’s bij de politie in Kopenhagen keren hem de rug toe en al snel wordt het Carl duidelijk dat zijn leven ... Meer lezen

    € 13,99 € 9,99

  • Alter ego

    door Esther Verhoef ...
    Een sterrenkok, zijn jonge vrouw... en haar minnaarHet leven lacht Lynn eindelijk toe. Ze is getrouwd met de twintig jaar oudere Camiel Storm, een bekende chef-kok, en verzorgt met verve de pr voor diens sterrenrestaurant De Luwte. Voor de buitenwereld vormen de twee een succesvol powerkoppel. Maar terwijl Camiel avond na avond de sterren van de hemel staat te koken, onderhoudt Lynn een ... Meer lezen

    € 13,99

  • De perfecte zoon

    Hoever zou jij gaan om je kind te beschermen?

    door Freida McFadden ...
    De nieuwe bloedspannende bestseller van de auteur van 'De Hulp'‘Mevrouw Cass, we hoopten dat uw zoon een paar vragen zou kunnen beantwoorden over het meisje dat gisteravond verdween...’ Erika heeft een perfect gezin, totdat er op een avond twee rechercheurs op haar stoep staan. Een middelbare scholiere is vermist. En Erika’s tienerzoon is de laatste die het meisje levend zag. Erika heeft altijd ... Meer lezen

    € 12,99 of Gratis met Kobo Plus

  • De nomade

    door Anya Niewierra ...
    Van de bestsellerauteur van de NS Publieksprijs winnaar De Camino.Na het succes van de bestsellers Het bloemenmeisje en De Camino komt Anya Niewierra met De nomade. Een aangrijpende thriller over vaderliefde en een verborgen verleden.De 37-jarige documentairemaker Olga Liebke woont met haar zonderlinge vader in het Harz-gebergte. Olga heeft een innige band met de inmiddels dementerende man. Haar ... Meer lezen

    € 14,99

  • De terugkeer van Mia

    door Samuel Bjork ...
    Serie Boek 5 - Munch & Kruger
    Het niet te missen vijfde deel in de Munch & Krüger-serie van Samuel Bjørk. Mia staat op het punt een nieuw leven te beginnen, maar dan komt er een oude zaak aan het licht…Samuel Bjørk, de succesvolste scandi-auteur van het moment, is terug met Munch & Krüger! De terugkeer van Mia is het vijfde deel in deze reeks.Mia Krüger is terug op Hitra – het eiland dat ze ooit haar thuis noemde. Nu ze ... Meer lezen

    € 14,99 € 4,99 of Gratis met Kobo Plus

  • Je bent prachtig

    door Ann Napolitano ...
    De nummer 1-romanbestseller uit Amerika van 2023. Een schitterend, meeslepend familiedrama. Van de auteur van Lieve Edward.Vier zussen. Een onmogelijke liefde. Een hartverscheurende familiegeschiedenis. Je bent prachtig is een schitterende, meeslepende roman. Voor de lezers van Shelley Read en Isabel Allende.Wanneer de introverte William Waters trouwt met de bruisende Julia Padavano, wordt hij als ... Meer lezen

    € 12,99