Göz önünde bulundurulacak daha fazla başlık

Alışveriş Sepeti

VIP muamelesi görmektesiniz!

Kobo VIP Üyeliğinin satın alınmasıyla, %10 indirim elde edersiniz ve uygun öğelerde 2 kat puan kazanırsınız.

Satın almak için mevcut olmayan öğeler
Sepetinizi inceleyiniz. Mevcut olmayan öğeleri şimdi kaldırabilirsiniz veya alışverişi bitirirken otomatik olarak kaldıracağız.
öğeleröğe
Sana özel TAVSİYELERİ gör
Değerlendirmeler ve İncelemeler (2 17 yıldız derecesi
2 inceleme
)

Genel Derecelendirme

3.9 üzerinden 5
17
5 Yıldızlar 4 Yıldızlar 3 Yıldızlar 2 Yıldızlar 1 Yıldızlar
5 8 3 0 1

Düşüncelerinizi paylaşın

Bu öğe hakkındaki incelemenizi zaten paylaştınız. Teşekkür ederiz!

Teklifinizi hâlen inceliyoruz. Teşekkür ederiz!

İncelemenizi tamamlayın

Tüm Yorumlar

  • 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 / 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Worth sticking with.

    I struggled at first with the personal correspondence format, but once my brain had cracked out of its shell, I was ok. My thanks to google for assistance with historical references (mainly fashions and carriages of the period). I thoroughly enjoyed all three books in the trilogy. I wonder if there's any prospect of a follow up, charting the twins magical emergence ?
  • 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 / 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Fun; good for fans of Potter & Austen

    The first book is a delightful series of letters as two cousins try to solve some magical mysteries. Practical and romantic, the two girls are allowed to be girls while still having sharp minds; the male characters are only slightly insufferable. The second book dragged a bit, and the third had so many characters both good and bad I had trouble keeping track.
17

Bu öğeyi aşağıdaki Kobo uygulamalarını ve cihazlarını kullanarak okuyabilirsiniz.

  • BİLGİSAYARLAR
  • eOKUYUCULAR
  • TABLETLER
  • IOS
  • ANDROID
  • BLACKBERRY
  • WINDOWS