Göz önünde bulundurulacak daha fazla başlık

Alışveriş Sepeti

VIP muamelesi görmektesiniz!

Kobo VIP Üyeliğinin satın alınmasıyla, %10 indirim elde edersiniz ve uygun öğelerde 2 kat puan kazanırsınız.

Satın almak için mevcut olmayan öğeler
Sepetinizi inceleyiniz. Mevcut olmayan öğeleri şimdi kaldırabilirsiniz veya alışverişi bitirirken otomatik olarak kaldıracağız.
öğeleröğe
Sana özel TAVSİYELERİ gör
Değerlendirmeler ve İncelemeler (8 66 yıldız derecesi
8 inceleme
)

Genel Derecelendirme

4.4 üzerinden 5
66
5 Yıldızlar 4 Yıldızlar 3 Yıldızlar 2 Yıldızlar 1 Yıldızlar
32 28 3 3 0

Düşüncelerinizi paylaşın

Bu öğe hakkındaki incelemenizi zaten paylaştınız. Teşekkür ederiz!

Teklifinizi hâlen inceliyoruz. Teşekkür ederiz!

İncelemenizi tamamlayın

Tüm Yorumlar

  • 1 kişi bu yorumu yararlı buldu

    1 kişi bu yorumu yararlı buldu

    1 / 1 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Very nice novel...

    I wish I can become a Good writer like this...how on earth did you know physics, politics, art, geography, oceanography, climatology,chemistry, military sociology etc ?....I use to enjoy Tom Clancy but I think he left his works in great hands and brain...weldone Jeff...
  • 1 kişi bu yorumu yararlı buldu

    1 kişi bu yorumu yararlı buldu

    1 / 1 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    The seventh angel

    This is the second book I have read by this author of navel conflicts, this novel sets the same high standard as "Sea of shadows". I found it an excellent read, hard to put down and very descriptive of modern warfare. I look forward to reading his third novel.
  • 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 / 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Good read

    A very interesting fast-paced military thriller! If you like long détailed technical explanations...
  • 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 / 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    The seventh angel

    A good tense read. My fear is that it's only just fiction.
  • 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    0 / 0 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Seventh Angel

    Wow! Riveting! Well written and very scaredly possible.
66

Bu öğeyi aşağıdaki Kobo uygulamalarını ve cihazlarını kullanarak okuyabilirsiniz.

  • BİLGİSAYARLAR
  • eOKUYUCULAR
  • TABLETLER
  • IOS
  • ANDROID
  • WINDOWS