Skip to main content

Meer titels ter overweging

Loading...

Winkelwagen

Je krijgt de VIP-behandeling!

Artikel(en) niet beschikbaar voor aankoop
Bekijk je winkelwagentje. Je kunt de niet-beschikbare artikelen nu verwijderen of we verwijderen ze bij de kassa automatisch.
artikelenartikel
artikelenartikel
  • Een roep in de nacht

    serie Omzien-serie
    Als in ‘Een roep in de nacht’ van Henny Thijssing-Boer de jonge weduwe Derkje aan de gevolgen van een verkeersongeluk overlijdt, worden haar twee dochtertjes, de zesjarige Leonieke en een pasgeboren baby, in verschillende pleeggezinnen ondergebracht. De kinderen houden geen contact en groeien ver van elkaar op. Wanneer Leonieke opgroeit, wordt ze zich steeds bewuster dat ze een zusje heeft. Helaas ... Read more

    $7.21 USD

  • So bella

    door Jill Schirnhofer ...
    serie Elvy's eigen wereld #3

    $10.82 USD

  • Waddenstorm

    door Noortje Brink ...
    In de thriller Waddenstorm van Noortje Brink vertrekt Marieke voor een midweek naar Texel, maar de vakantie loopt anders dan verwacht. Voor de lezers van Susanne Vermeer en Linda van Rijn.Waddenstorm is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en De lockdown. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn.Het is bijna ... Read more

    $3.60 USD

  • Mindful & Miljonair

    De spirituele gids voor zakelijk succes

    Mindful & Miljonair, oftewel spiritueel én succesvol: te mooi om waar te zijn? Succes betekent toch heel veel stress en keihard werken? Nee, zeker niet. Mindful & Miljonair laat zien welke spirituele tools je kunt inzetten voor zakelijk succes. Dit boek geeft je inzicht in wat je écht wilt bereiken en helpt je om je dromen en doelen waar te maken.Steffy geeft je praktische tools en rituelen en ... Read more

    $14.69 USD

  • De Vlierhoeve

    door Clemens Wisse ...
    In ‘De Vlierhoeve’ van Clemens Wisse heeft de rijke boerenzoon Joop geen besef van zijn hoge status. Hij vind het vreemd dat hij als kind niet mag spelen met Rietje, omdat zij niet van dezelfde stand zijn. Langzaamaan begint Joop de kloof tussen rijk en arm te herkennen en de gevolgen hiervan te ervaren. Wanneer Joop uiteindelijk valt voor de dochter van een daggelder is hij vastbesloten om hun ... Read more

    $7.21 USD

  • Jacoba, dochter van Holland

    In de historische roman Jacoba, Dochter van Holland kruipt Simone van der Vlugt op overtuigende wijze in de huid van Jacoba van Beieren (1401-1436). In deze historische roman kruipt Simone van der Vlugt op overtuigende wijze in de huid van Jacoba van Beieren (1401-1436). Jacoba was haar tijd ver vooruit, stak haar feministische ideeën niet onder stoelen of banken en koos ook in de liefde niet ... Read more

    $8.41 USD

  • Vermoord naakt

    Deel 1 met Eve Dallas

    door J.D. Robb ...
    Translated by Textcase ...
    serie Eve Dallas #1
    De moord op de dochter van een senator onthult haar geheime leven als callgirl. Eve Dallas wordt belast met deze gevoelige zaak, en haar onderzoek leidt naar de ondoorzichtige kringen van politiek en high society in Washington.De zaak wordt verder gecompliceerd door de groeiende aantrekkingskracht tussen haar en Roarke, een van de rijkste en machtigste mannen ter wereld. Hij is waanzinnig knap en ... Read more

    $4.80 USD

  • Bent ú de burgemeester?

    autobiografie van een pionier

    door Joyce Sylvester ...
    Joyce Sylvester was senator voor de PvdA en waarnemend burgemeester van Anna Paulowna en Naarden. In haar autobiografie daagt ze ons uit na te denken over onze oordelen en vooroordelen. ‘Bent ú de burgemeester?’ is de vraag die Joyce Sylvester tijdens de drukbezochte receptie in de raadszaal van het historische stadhuis van een haar aanstarende man kreeg, gevolgd door ‘Nee, dat geloof ik niet!’ ... Read more

    $8.41 USD

  • Heart of Darkness revisited (E-boek)

    door Marc Hoogsteyns ...
    Voor dit boek voer Marc Hoogsteyns, in vaak uiterst gevaarlijke omstandigheden, de Lukenie-rivier af, dwars door het diepste binnenland van Congo. Het resultaat is een beklijvend verhaal van één van de minst toegankelijke en meest vergeten streken van Afrika. Met zijn kajak voer Marc Hoogsteyns de kronkelende Lukenierivier af, van Lodja naar Kinshasa, dwars door het diepe binnenland van Congo. Een ... Read more

    $10.29 USD

  • Tegenspel

    door Lee Child ...
    Translated by Jan Pott ...
    serie Jack Reacher #15
    Jack Reacher #15.Reacher is op weg naar Langley, naar het hoofdkwartier van de CIA. Zijn oude afdeling daar heeft een nieuwe leider. Ze heet Susan en hij wil haar ontmoeten.Onderweg door Nebraska struikelt Reacher echter over een lokaal drama: een familie met een transportbedrijf houdt de omwonende boerengezinnen in een stalen greep van angst. Reachers gevoel voor rechtvaardigheid speelt op: hij ... Read more

    $12.02 USD

  • Zoönose

    Hoe dodelijke ziekten van dier naar mens overspringen

    door David Quammen ...
    Translated by Peter Diderich ...
    In Zoönose neemt David Quammen je mee op een adembenemende speurtocht naar ziekten waarbij sprake is van zoönose, oftewel soortoverschrijdende overdracht. Hij laat overtuigend zien dat het niet de eerste keer is dat er gevaar dreigt. De wereld houdt zijn adem in. Het nieuwe coronavirus (sars-CoV-2), dat de ziekte Covid-19 veroorzaakt, heeft zich in korte tijd over alle continenten verspreid. Een ... Read more

    $12.02 USD

  • Onder de Vlier

    door Mary Schoon ...
    In de indrukwekkende familieroman 'Onder de vlier' van Mary Schoon staat moeder Maartje er met haar zoontje Thijs alleen voor.Wanneer Maartje uit Schoorl, de hoofdpersoon in 'Onder de vlier' van Mary Schoon, haar ouders vertelt dat ze ongewenst zwanger is, zijn ze razend. Maartje vertikt het om te zeggen wie de vader is. Wanneer de bevalling in zicht komt, wordt ze naar haar tante Willemijn ... Read more

    $9.61 USD