Göz önünde bulundurulacak daha fazla başlık

Alışveriş Sepeti

VIP muamelesi görmektesiniz!

Satın almak için mevcut olmayan öğeler
Sepetinizi inceleyiniz. Mevcut olmayan öğeleri şimdi kaldırabilirsiniz veya alışverişi bitirirken otomatik olarak kaldıracağız.
öğeleröğe
öğeleröğe
Derecelendirmeler ve Kitap İncelemeleri (6 78 yıldız derecelendirme
6 yorumlar
)

Genel Derecelendirme

4,1 dışında 5
78
5 Yıldız 4 Yıldız 3 Yıldız 2 Yıldız 1 Yıldız
35 25 12 2 4

Düşüncelerinizi paylaşın

Bu öğe hakkındaki incelemenizi zaten paylaştınız. Teşekkür ederiz!

Teklifinizi hâlen inceliyoruz. Teşekkür ederiz!

İncelemenizi tamamlayın

Tüm Kitap İncelemeleri

  • 3 kişi bu yorumu yararlı buldu

    3 kişi bu yorumu yararlı buldu

    3 / 9 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Percy Jackson

    this is the best book i ever read!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 4 kişi bu yorumu yararlı buldu

    4 kişi bu yorumu yararlı buldu

    4 / 13 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Awesome

    Awesome!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 4 kişi bu yorumu yararlı buldu

    4 kişi bu yorumu yararlı buldu

    4 / 13 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    Awesome short book!

    I loved the book,there was action and funny moments with the classic percy jackson and grover
  • 4 kişi bu yorumu yararlı buldu

    4 kişi bu yorumu yararlı buldu

    4 / 13 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    AMAZING I almost chocked on laughter

    This book is perfect for fans of Percy Jackson books.
  • 2 kişi bu yorumu yararlı buldu

    2 kişi bu yorumu yararlı buldu

    2 / 10 kişi bu yorumu yararlı buldu

    Geri bildiriminiz için teşekkürler!

    The Singer of Apollo

    This was a great short read but I wish it would of been a bit longer.
78

Bu öğeyi aşağıdaki Kobo uygulamalarını ve cihazlarını kullanarak okuyabilirsiniz.

  • BİLGİSAYARLAR
  • eOKUYUCULAR
  • IOS
  • ANDROID
  • TABLETLER
  • WINDOWS